Αγωνιστική ομάδα Ανδρών 2018-2019 Β ΕΣΚΑ

 Όρθιοι:  Ντάκουρης Βασίλης (Μέλος Δ.Σ.), Δρακόπουλος Κώστας (έφορος), Καρτσωνάκης Σπύρος, Βαρούχας Χρήστος, Ευαγγελούλης Ετεοκλής, Παπακωνσταντίνου Γιώργος, Αρτεμάκης Νίκος, Δήμας Παναγιώτης, Σπηλιόπουλος Αποστόλης, Ρουστέμης Γιώργος, Παππούς Χρήστος ( Μέλος Δ.Σ.).           Καθιστοί: Χριστοφάκης Στέφανος, Θάνος Βαγγέλης, Καραγρηγορίου Γαβριήλ, Σιδέρης Μιχάλης, Στύλλος Άγγελος, Δημόπουλος Παναγιώτης Απόντες: Τάγαρης Παναγιώτης, Παπασπυρόπουλος Ευθύμης, Θεοδωρόπουλος Στέφανος

Τουρνουά 5Χ5 Δημοτικών Σχολείων 2017-2018

Το τουρνουά είναι αφιερωμένο στην τήρηση των κανόνων ευζωΐας των δεσποζόμενων ζώων συντροφιάς. Πρόγραμμα Αγώνων Ομάδα Αγοριών 1ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 2ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 3ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 4ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 6ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 7ου Δημοτικού ΣχολείουΣυνεχίστε να διαβάζετε «Τουρνουά 5Χ5 Δημοτικών Σχολείων 2017-2018».

Αγωνιστική ομάδα Γυναικών 2017-2018 Α ΕΣΚΑ

Όρθιοι  :   Ντάκουρης Βασίλης (Μέλος Δ.Σ.), Μαυροειδής Γιώργος(Μέλος), Παππούς Χρήστος (Μέλος Δ.Σ.), Αγγελοπούλου Βούλα, Καρλαύτη Βασιλική, Αλεξίου Φωτεινή, Βουκελάτου Ελένη, Καραβασίλη Χρύσα, Μοίρα Δήμητρα, Μάρκου Τζένη, Γκρίτζαλη Σταυρούλα (προπονητής Β), Βελτσίστας Γιώργος(προπονητής Α), Καμαρίτης Μανώλης (Μέλος Δ.Σ.- έφορος).                       Καθιστές:   Πετροπούλου Δέσποινα, Τόσι Έλλη, Σκαμαντζούρα Ειρήνη, Μουστάκα Σοφία, Παπαδοπούλου Αναστασία, Κατρίνη Έμμυ, Τζέντζου Βασιλική, ΔρακοπούλουΣυνεχίστε να διαβάζετε «Αγωνιστική ομάδα Γυναικών 2017-2018 Α ΕΣΚΑ».

Αγωνιστική ομάδα Ανδρών 2017-2018 Γ ΕΣΚΑ

           Όρθιοι  :    Ντάκουρης Βασίλης(μέλος ΔΣ), Μαυροειδής Γιώργος(μέλος), Δρακόπουλος Κώστς(έφορος), Ρουστέμης Γιώργος(προπονητής), Καρτσωνάκης Σπύρος ,Αγγελόπουλος Ευάγγελος ,Αρτεμάκης Νικόλαος , Τάγαρης Παναγιώτης , Θεοδωρόπουλος Στέφανος,  Δήμας Παναγιώτης , Παπανικολάου Γιώργος(τεχνικός σύμβουλος),  Παππούς Χρήστος(μέλος ΔΣ), Παπακωνσταντίνου Γεώργιος.            Καθιστοί:  Βαρούχας Χρήστος , Ασημάκης Νικόλαος , Καραγρηγορίου Γαβριήλ , Σιδέρης Μιχάλης , Δημόπουλος Παναγιώτης, Μπουζιάνης Παναγιώτης.    Απουσιάζουν:  ΦλόκαληςΣυνεχίστε να διαβάζετε «Αγωνιστική ομάδα Ανδρών 2017-2018 Γ ΕΣΚΑ».

Αγωνιστική ομάδα Γυναικών 2016-2017 Β ΕΣΚΑ

Όρθιοι  :   Παππούς Χρήστος(Μέλος Δ.Σ.), Βελτσίστας Γιώργος(προπονητής), Αθανασοπούλου Ελευθερία, Κλόκουζα Δέσποινα, Κίνα Φαίη, Αλεξίου Φωτεινή, Γκρίτζαλη Σταυρούλα, Κωστοπούλου Τρισεύγενη, Χαλαβατζή Γιώτα, Αγγελοπούλου Βούλα, Λαμπίρης Αποστόλης (Μέλος Δ.Σ.- έφορος), Καμαρίτης Μανώλης (Μέλος Δ.Σ.- έφορος), Καθιστές:   Μέτσο Ιωάννα, Μαυρίκη Γεωργία, Παπαδοπούλου Αναστασία, Κατρίνη Εμμη, Σκαμαντζούρα Ειρήνη, Γεροκώστα Εβίτα, Κιουκλάκη Ελπίδα, Μάρκου Τζένη.

Αγωνιστική ομάδα Ανδρών 2016-2017 Γ ΕΣΚΑ

Όρθιοι: Αγγελόπουλος Βαγγέλης, Δήμας Παναγιώτης, Καρτσωνάκης Σπύρος, Παπακωνσταντίνου Γιώργος, Κατσιώλης Νίκος, Γάκης Θανάσης, Αποστολόπουλος Δημήτρης, Παππάς Τάσος, Δρακόπουλος Κώστας (έφορος),  Βάνας Παναγιώτης (προπονητής). Καθιστοί:  Πρίφτι Ανδρέας, Καρκασίνας Άγγελος, Παππάς Κώστας, Θεοδωρόπουλος Στέφανος, Κορέτα Θωμάς, Καραγρηγορίου Γαβριήλ, Σιδέρης Μιχάλης, Αποστολόπουλος Γιώργος, Μαργαρίτης Δημήτρης, Πουπάκης Ζήσης. Απόντες: Δημόπουλος Τάκης (Συνοδός)

Τουρνουά 5Χ5 Δημοτικών Σχολείων 2015-2016

Ομάδα Αγοριών 1ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 2ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 3ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 4ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 5ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 6ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 7ου Δημοτικού Σχολείου Άνω Λιοσίων Ομάδα Αγοριών 9ου Δημοτικού Σχολείου ΆνωΣυνεχίστε να διαβάζετε «Τουρνουά 5Χ5 Δημοτικών Σχολείων 2015-2016».

Αγωνιστική ομάδα γυναικών 2015-2016 Β ΕΣΚΑ

Όρθιοι :   Μπαλάσκας Ηλίας (βοηθός προπονητή), Μπογιοπούλου Χρυσούλα, Μπόκα Γεωργία, Τζόλου Έρη, Κιουκλάκη Ελπίδα, Πλαβούκου Λιάνα, Σωτηρίου Δοξούλα, Αλεξίου Φωτεινή, Βάλβη Θεώνη, Τσουβέλας Δημήτρης (έφορος), Καμπόλης Σωτήρης (έφορος) Καθιστοί:  Σχίζα Ιωάννα, Σχίζα Δάφνη , Σκαμαντζούρα Ειρήνη, Μπάρτζος Λάμπρος (προπονητής), Σιδέρη Γεωργία, Τσέρου Ζωή , Τακίδη Κυριακή.

Αγωνιστική ομάδα Ανδρών 2015-2016

Όρθιοι :      Τσίρος Γιώργος(προπονητής), Αγγελόπουλος Βαγγέλης, Παπακωνσταντίνου Γιώργος, Αποστολόπουλος Αποστόλης, Γάκης Αθανάσιος,  Κατσιώλης Νίκος,  Μαργαρίτης Δημήτρης, Δρακόπουλος Κώστας(έφορος). Καθιστοί:    Παπασπυρόπουλος Ευθύμης, , Στύλος Άγγελος, Ρήγας Πολύκαρπος, , Βελτσίστας Γιώργος, Σιδέρης Μιχάλης, Κορέτα Θωμάς, Καραγρηγορίου Γαβριήλ. Απόντες:  Αποστολόπουλος Δημήτρης, Καρκασίνας  Άγγελος).