Junior κοριτσιών 2021-2022

Όρθιες:     Μπλίκα Κατερίνα, Λοχάκη Χρύσα, Αδαμοπούλου Ζωή, Μπάσο Ιωάννα, Εξάρχου Αναστασία, Δερδελάκου Ευαγγελία, Δέδε Χριστίνα, Θωμαΐδου Βικτώρια (Προπονήτρια Β ), Γκάτσου Τζένη (Προπονήτρια Α)          Καθιστές:      Καρανάσου Ελένη, Ζαρκογιάννη Μελίνα, Στογιαννίδου Μαριάννα, Παυλοπούλου Γιασεμή, Γαλανοπούλου Δήμητρα, Παπαλουκά Βαρβάρα, Βασιλείου Ναταλία, Σωτηροπούλου Ιωάννα.          Απούσες:      Βασιλείου Ειρήνη, Νικολάου Παναγιώτα, Χαραλαμπάκη Ανδριανή, Τσιάμη Βασιλική.

Μύρισε… μπάσκετ όλο τον Μάιο στο 28ο Τουρνουά Εκμάθησης 3Χ3 Δημοτικών Σχολείων Δήμου Φυλής

Τεράστια επιτυχία σημείωσε και η φετινή συνδιοργάνωση του Εύνικος Γ.Α.Σ. και του Νομικού Προσώπου Δήμου Φυλής «Η Πάρνηθα»! Για τέσσερα διαδοχικά Σαββατοκύριακα δεκάδες παιδιά, απ’ όλα τα δημοτικά σχολεία, μυήθηκαν στα μυστικά του 3Χ3 και διασκέδασαν παίζοντας μπάσκετ! Το εφετινό τουρνουά Δημοτικών Σχολείων, μία διοργάνωση που αποτελεί θεσμό για τα αθλητικά και μαθητικά δρώμενα τηςΣυνεχίστε να διαβάζετε «Μύρισε… μπάσκετ όλο τον Μάιο στο 28ο Τουρνουά Εκμάθησης 3Χ3 Δημοτικών Σχολείων Δήμου Φυλής».

Έφηβοι 2021-2022

¨Εύνικος¨ Γ.Α.Σ. 2021-2022 (Αγωνιστική Ομάδα Εφήβων) Όρθιοι:     Γεώργας Κηρύκος, Καραβιτάκης Ραφαήλ (αρχηγός), Ζώγκας Αλέξανδρος, Γιαννουλάκης Νικόλαος, Κόλλιας Μάριος, Μαρκάτος Νικόλαος, Κατσιώλης Νικόλαος (προπονητής)          Καθιστοί:      Βαγιάνος Ιωάννης, Γαλής Πάρης, Κατής Μαρίνος, Πουμπουρίδης Ιωάννης, Γεωργακόπουλος Χρήστος         Απόντες:     Αθανασόπουλος Χαράλαμπος, Δακουτρός Ιωάννης, Γκούμας Δημήτριος, Τακόγλου Αλέξανδρος

Maxi Basket 2021 – 2022

¨Εύνικος¨ Γ.Α.Σ. 2021-2022 (Ομάδα Maxi Basket  2021-2022) Όρθιοι:     Συκαράς Γιώργος, Τσικρικάς Γρηγόρης, Πάτσος Δημήτρης, Μαλανδρής Χρήστος, Παντελάκης Στέφανος, Μαυρής Μιχάλης, Γκλιάτης Σπύρος, Τσατόβ Γιώργος         Καθιστοί:     Πετρόπουλος Πάνος, Μελισσάρης Γιάννης, Κοσμίδης Ηλίας, Αθανασόπουλος Νίκος, Σολδάτος Γιώργος

Μίνι Αγοριών (2009) 2021-2022

Όρθιοι:  Σιδέρης Μιχάλης (προπονητής), Μπελίτης Γιώργος, Μήλιος Νικόλαος, Μαυρής Μάξιμος, Λάδας Θανάσης, Παππάς Χρήστος, Πάτσος Νικόλαος, Ανδρώνης Βασίλης, Μπουρουνής Αλέξανδρος, Λασκίδης Σταύρος Καθιστοί: Μπιρμπάκος Στέλιος, Σταύρου Βαγγέλης, Κουμούρης Θανάσης, Παναγόπουλος Γιάννης, Πλουμής Γιάννης, Αλεξανδρόπουλος Άγγελος, Παπαλουκάς Δημήτρης, Μπάκας Στέφανος, Κοντογιάννης Νικόλαος

Παίδες Β 2021-2021

¨Εύνικος¨ Γ.Α.Σ. 2021-2022 (Αγωνιστική Ομάδα Παίδων Β) Όρθιοι:    Σιδέρης Μιχάλης (προπονητής), Μπασιάκος Γιώργος, Νάτσης Φώτης, Έξαρχος Φώτης, Δασκαλάκης Νικόλαος, Μαστορόπουλος Γιώργος Καθιστοί:    Κατίδης Γιάννης, Τσικρικάς Δημήτρης, Μπεχτσιβανή Μάξιμος, Μπουρουνής Γιώργος, Γιαντζής Παναγιώτης

Παίδες Α 2021-2022

Όρθιοι:    Καρατζάς Χρήστος, Αθανασίου Βλάσσης, Καψογεώργος Κωνσταντίνος, Πουρουτσίδης Χαράλαμπος, Αντωνόπουλος Γιάννης, Έγκαρχος Γιώργος, Λαζαράκης Μάριος, Βάνας Παναγιώτης (προπονητής)         Καθιστοί:    Γιαντζής Παναγιώτης, Σόκολι Άγγελος, Μαύρος Σταύρος, Καφέτσης Φώτιος, Μαλτέζος Σωκράτης, Ρουκουνιώτης Σταμάτης, Ιωαννίδης Κωνσταντίνος, Τοτάϊ Μανώλης, Χατζής Παναγιώτης Απόντες:     Ντέμα Σενάλντο

Νεανίδες 2021-2022

Όρθιες:    Πασχάλη Ιωάννα (Έφορος) , Αρμένου Γαρυφαλλιά, Κωτσίνη Αγγελική, Σάνη Ιωάννα, Ρομποτή Ευγενία, Σακαλίδη Ειρήνη, Γκάτσου Τζένη (Προπονήτρια)           Καθιστές:    Κάντζαρη Ειρήνη, Τσιανάκα Μαρίνα, Μαργαρίτη Εβελίνα, Νικολάου Αποστολία, Ιμέρη Αιμιλία, Κρητικού Δήμητρα, Τζανάκη Άννη           Απούσες:    Χρονάκη Ελένη

Παμπαίδες 2021-2022

Όρθιοι:   Ρηνάκης Μανώλης, Κόλλιας Αργύρης, Στρατουδάκης Ανδρέας, Χρυσανθόπουλος Νικόλαος, Τασιόπουλος Πέτρος, Παπαλουκάς Ζαχαρίας, Βάνας Παναγιώτης (προπονητής)         Καθιστοί:  Ζαχαρής Σπύρος, Καψογεώργος Δημήτριος, Πουμπουρίδης Νικόλαος, Καλύβας Γιώργος, Λάλλας Ζανής, Αρβανίτης Άγγελος, Κουλούρης Κωνσταντίνος Απόντες:   Βιδάκης Μιχάλης